L1003201

Vánoce 2015 v Neogenii

Poslední pracovní dny roku ve znamení klidu a pohody

Vánoční období je již tradičně časem, kdy raketově stoupá počet rozesílek, marketingových kampaní a počet klientů, kteří přes nás odesílají marketingové nebo informační SMS zprávy. Stejný vánoční boom zažíval již tradičně i náš další projekt Zlaté slevy, takže naši technici a account manažeři byli na nohou skutečně téměř nonstop. I přesto ale v Neogenii panovala sváteční nálada a probíhal nespočet aktivit, které nás plynule přesunuly z pracovního tempa do toho klidného vánočního.

IMG_20151214_135506

Vánočnímu stromečku to v kancelářích slušelo

Hned po Mikuláši se nám v kancelářích objevila krásná jedlička, kterou jsme neváhali ozdobit nejen klasickými lesklými dekoracemi, ale také perníčky PF 2016, do kterých se ale okamžitě pustil Alfréd. A Vánoce v Neogenii mohly začít.

L1003001Vánoční večírek v luxusním steak baru

Vedení naplánovalo luxusní vánoční večírek v Butcher’s a my se začali kolektivně těšit na steaky a hamburgery. Pozvánka nám přišla formou hlasové zprávy nahrané přímo vedením z Mobilního rozhlasu. Dostali jsme na výběr z šesti gurmánských menu a každý z nás si mohl rovnou vybrat, který chod si dá.

L1002920Natáčení firemního videa o Neogéniích

Ještě předtím bylo ale nutné si odbýt natáčení krátkého videa o životě v Neogenii, kde hráli hlavní roli naši zaměstnanci. A to doslova. Někteří z nás se na natáčení těšili, jiní měli trému, ale zážitek to byl pro všechny. Na finálním videu ještě pracujeme, ale malou ochutnávku si budete moci brzy pustit na našem Facebooku.

L1003251Herní odpoledne s občerstvením a dary

V průběhu vánočního herního odpoledne jsme rozdali a dostali dárky, připili si svařákem a ochutnali výborné dorty až ze Slavkova. Soutěživí jedinci pak málem zavařili playstation v turnaji Tekena, protože důležité přeci není zúčastnit se, ale vyhrát. A to byl už opravdu poslední krok k letošnímu 14ti dennímu firemnímu volnu.

L1003159Ať se rok 2016 vydaří minimálně stejně tak, jako ten předchozí

Do práce se vracíme odpočatí a plní optimismu. Jsme připraveni na jakékoliv výzvy, které rok 2016 přinese. Také Vám za celou Neogenii přejeme mnoho úspěchů do Nového roku, nové zkušenosti, příjemná setkání a stejný klid, jaký jsme si my vychutnávali o Vánocích.

Celou vánoční fotogalerii najdete zde.