Neogenia-2015-Teambuilding

Teambuilding v podání Neogenie

Trocha odpočinku, sportu, zábavy a motivace na další náročné projekty. Tak by se ve zkratce dal popsat 25. červen.

bufetlasergame-neogenia

Ihned po ránu jsme se rozehřáli v aréně Laser Game. Sprchy v areálu přišly vhod, dali jsme do toho opravdu všechno. Další část programu se odehrávala v kancelářích Neogenie. Po snídani formou švédských stolů nastal čas na krátký pohled zpět. Vše, co jsme si zde před rokem slíbili, se nám podařilo splnit na jedničku.

ivanprednaska

Musíme jít ale dál. Ondřej Švrček nám společně s našimi externisty z FYI nastínili novou vizi směřování společnosti. Cíle nejsou skromné. Slovo nemožné bylo vytrženo ze slovníku Neogenie a je na nás všech, abychom spoluprací, pílí, elánem a kreativitou dokázali vysoko nastavenou laťku zase překonat. Roman Studený s Ivanem Kosturákem se jako manažeři programátorů a obchodu postarali o motivaci svých teamů a představeny byly i nové dokumenty společnosti. Od tohoto dne má každý člen Neogenie vytištěný kodex společnosti, firemní strategii a definici své pracovní pozice v kontextu firmy. Kostky na další rok jsou vrženy a nikdy jsme nebyli připraveni lépe.

softballsoft

Následně jsme se přesunuli do sportovního areálu na Kraví hoře. Pro většinu z nás byl Softball téměř neznámým sportem a tak jsme uvítali příležitost si jej vyzkoušet. Vše probíhalo pod taktovkou zkušeného hráče a instruktora. Nedostatek zkušeností jsme doháněli nadšením. Další v pořadí byl fotbal. Ten nám byl podstatně známější a některým divákům na tribunách scházel už jen popcorn, aby si hru mohli naplno vychutnat.

spolecnavecer

Mezi 17. a 18. hodinou jsme přivítali naše rodiny a drahé polovičky. Po společné fotografii se k večeři podávalo chutné selátko a vychlazené pivo. Všichni jsme si užili skvělý den, zkusili nové věci a získali další motivaci do budoucna. A hurá do práce.