Neogenia má nové posily

Seznamte se s novými NeoGénii

Růst našich projektů si žádá nové talenty. Tři nové posily tento měsíc zavítali do našich řad. Kdo jsou a co mají na starosti?

L1007718Honza Šebek – projektový manager

Fotbal a golf jsou pro Honzu zdrojem energie k mocným e-kouzlům. Za team Neogenia bude střílet góly v mobilní divizi a věříme, že odpálí naše projekty tím správným směrem – kupředu. Barvy národa hájí ve sportu, genialitu v komunikaci u nás. Vítej Honzo!

L1007782Lucka Paulusováaccount manager

A je tu s námi i Lucka. Něžná plavovláska našla zalíbení ve zdravém životním stylu. Její vysoké standardy v komunikaci a snaha plnit přání zákazníka ještě včera, skvěle odrážejí naše hodnoty. Zrovna experimentuje s pečením bez mouky, což nás inspiruje k využití nekonvenčních metod. Vítej Lucko!

L1007728Kuba Prášekproduktový manager

S tužkou v ruce a zamyšleným výrazem vydrží sedět hodiny. Neodbytný obhájce na straně uživatele, který nám s oblibou decimuje zásoby kávy. UX fanatik a krotitel jazyka českého, to je nejmladší člen našeho týmu. Vítej Kubo!

 

Do sekce NeoBabies jsme přivítali dva zbrusu nové členy. Davídka Švrčka (vlevo) a Tomáška Rýznara. Přejeme rodičům, ať jim přinesou spoustu radosti a inspirace při tvorbě nových projektů.

^B92E806CC7A981AAE61E05BDB78CC80121AE9DBEA2D65EB8F1^pimgpsh_fullsize_distrmalej tomasek