Hlavní fotka skoro čtverec

Projekty Neogenie bodují v médiích

Mobilní rozhlas zaujal televizi, tisk i internet

Inovativní projekt Neogenie, unikátní komunikační brána mezi radnicí a jejími občany s přiléhavým názvem Mobilní rozhlas, minulý týden zaujal hned několik celostátních médií: Události v regionech, Lidové noviny, E15 a Podnikatel.cz Pojďme se na tyto úspěchy podívat pěkně popořadě.

Fotka na FB play
Pro přehrání reportáže České televize klikněte na obrázek.

 

Starosta Habáň představil Mobilní rozhlas Událostem v regionu

Martin Habáň, starosta Březiny, v reportáži České televize názorně předvedl práci s aplikací Mobilního rozhlasu a vypíchl jeho výhody při získávání zpětných reakcí od občanů. Uvedl, že za největší výhodu tvorby dotazníků v aplikaci Mobilní rozhlas považuje několikanásobně kratší dobu vyhodnocování odpovědí a referend oproti papírové formě. Zatímco u klasického typu výzkumu se příprava, zpracování a vyhodnocování průzkumů pohybuje v řádech týdnů, díky Mobilnímu rozhlasu může mít starosta výsledky v ruce už za pár minut.

Hlavní strana Mobilní rozhlas
Hlavní obrazovka aplikace Mobilní rozhlas.

 

Větší zapojení do dění v obci oceňují i obyvatelé. Informace a průzkumy se k nim totiž dostanou, ať jsou kdekoliv. Díky tomu stoupá celkový počet informovaných občanů a zvyšuje se také účast a počet odpovědí na průzkumy a referenda. Občané totiž mohou vyjádřit svůj názor nebo zpětnou vazbu jednoduše stisknutím klávesy na svém mobilu.

Přečtěte si výstupy dalších médií, které se jen v průběhu minulého týdne věnovaly Mobilnímu rozhlasu. Stačí kliknout na jednotlivá loga:

podnikatel-cz-logo-132739564844910logo_E15_colLogo_lidove_noviny