mailing do aktuality

Připravujeme: Propracovaný odesílač hromadných emailů

Již za pár týdnů se můžete těšit na odesílač hromadných e-mailových zpráv, díky kterému budete moci občanům odeslat i obsáhlejší zprávy. Stejně jako formátované texty s fotografiemi, nadpisy nebo odkazy například na aktuality na obecním webu.

Výhodou e-mailového odesílače je citlivě nastavená rovnováha mezi jednoduchostí rozhraní a volností ve zpracování e-mailů přesně podle Vašich představ. Za pár minut tak snadno odešlete varování, aktualitu nebo program kulturní události, stejně jako obyčejný textový e-mail pouze s podpisem a znakem obce. Stačí jen změnit texty a případně nahrát fotografie. Díky připraveným šablonám nemusíte nic stylovat, vymýšlet rozložení nebo design, vše už je hotové.

Stejně jako u jiných odesílačů, ani v e-mailech nemohou chybět přehledné statistiky. Z analýz přímo v systému se tak dozvíte například, komu zpráva byla doručena, kdo ji otevřel, kdo se z přijímání e-mailů odhlásil nebo kdo klikl na odkaz v e-mailu. Můžete také jediným tlačítkem oslovit ty občany, které e-mail nezastihl a poslat jim například SMS zprávu, abyste si byli opravdu jistí, že se informace dostane ke všem.