Lektor Džarin měl energie na rozdávání a nakažlivý smysl pro humor.

Neogéniové jsou po sobotním školení ještě geniálnější

Zdokonalili jsme obchodní dovednosti a získali zpětnou vazbu k Mobilnímu rozhlasu

V sobotu bylo v Neogenii živo už od rána. Velká část firmy se totiž sešla, aby se vzdělala v oblasti obchodních dovedností a přednášejícím nebyl nikdo jiný, než Ing. arch. Jaroslav Dvořák, místostarosta obce Jankovice.

NEO_1710Bezedná studnice informací a know-how přímo od zastupitele obce

Pro nás v Neogenii to znamenalo dvojitou výhru. Zaprvé jsme si nemohli přát lepšího lektora (kromě obchodních dovedností jsme potrénovali i bránice a břišní svaly) a zadruhé jsme se dozvěděli mnoho zajímavých informací o tom, jak to chodí mezi zastupiteli obcí.

NEO_1717Neogenia je připravena oficiálně představit Mobilní rozhlas

Toto know-how je o to cennější, že právě tento týden na Dnu malých obcí Neogenia  oficiálně představí Mobilní rozhlas – svou novou službu vyvinutou právě pro potřeby starostů a obcí. Bylo tedy nadmíru důležité zjistit, jak zastupitelé uvažují, co je pro ně důležité, nebo jak by měli klienti se službou pracovat, aby z ní byli stejně nadšení, jako jsme my. Jaroslav (jinak zvaný Džarin) se s námi podělil i o využívání systému v praxi, protože jeho obec jde s dobou a naše komunikační systémy již nějakou dobu využívá.

NEO_1745Není školení bez občerstvení a v Neogenii už vůbec ne

Sobotní den byl tedy velice plodný: popsali jsme desítky papírů, vypili litry kávy a zavařili nejedno pero. To by ale nebyla Neogenia, kdybychom si nedokázali školení užít na maximum a využít ho pro takový malý interní teambuilding. Kanceláře jsme tedy zásobili dobrotami od koláčků po ovoce a na oběd si kolektivně objednali pizzu. Školení obchodních dovedností tedy dopadlo výborně. Vstříc víkendu jsme odcházeli s plnou hlavou nápadů a informací a s plným žaludkem.