IMAG0695

Neogenia opět v Barceloně na Mobile World Congress

Krásné počasí, dobré jídlo a nejnovější technologie, co víc si přát

Již před pár týdny se vedení Neogenie vrátilo z pracovní cesty do Barcelony, kde se zúčastnilo prestižního mezinárodního veletrhu Mobile World Congress. Přijeli nadšení a plní dojmů, nicméně i u nás v Brně se toho každý týden děje tolik, že aktualitu z tohoto veletrhu jsme stihli zpracovat až teď. Přečtěte si tedy alespoň zpětně, jak to letos vypadalo ve Španělsku na MWC.

IMAG0680Setkání s novými i stávajícími zahraničními partnery

Hlavním cílem cesty na kongres bylo i letos utužit vztahy s partnery, se kterými se Neogenia setkala na MWC v minulých letech, ale hlavně seznámit se s novými partnery a upozornit na sebe jako na moderní a stabilní firmu střední Evropy a tedy velmi perspektivního partnera pro mezinárodní spolupráci. Ačkoliv se velká část jednání točila kolem SMS služeb, zkrátka nezůstal ani Spothill a využití hlasových zpráv. Také jsme se ujistili, že Mobilní rozhlas je krok správným směrem, protože koncept SMART CITY se na veletrhu skloňoval ve všech pádech.

IMAG0692I vedení potřebuje siestu a ta španělská stojí za to

Návštěva Barcelony se samozřejmě nemohla obejít ani bez dobrého jídla a španělských památek, které bezpochyby patří mezi jedny z nejkrásnějších v Evropě. Kromě samotného MWC tedy vedení Neogenie navštívilo například Olympijský stadion, mozaikový park Güel nebo muzeum španělské šunky Jamon. Fotogalerii jednotlivých míst a zážitků najdete na našem Facebooku.

IMG_20160315_102939Kousek Španělska i u nás v Brně

I když týden zahraničního pobytu utekl neskutečně rychle, záblesky Španělska a krásné počasí přivezlo vedení s sebou do Brna. Druhý den po příjezdu čekala na celý tým ochutnávka typických španělských pochoutek a naši kancelář nově zdobí i španělská keramika :)