shutterstock_109428941

Mobilní rozhlas přináší novou éru komunikace s občany

Unikátní nástroj pro komunikaci mezi radnicí a občany

Rádi byste změnili život ve Vaší obci k lepšímu, ale vlastně nemáte ponětí, co občané chtějí a co jim naopak vadí? Týdny pracujete na správných formulacích dotazníků a referend, ale zdržuje vás nízký počet odevzdaných odpovědí a pracné vyhodnocování výsledků? A i když nějaké změny zavedete, k většině obyvatel se tato informace vůbec nedostane? Tyto problémy už jsou dávno pryč. Představujeme Mobilní rozhlas, unikátní komunikační nástroj, který zaujal i Události v regionech, Lidové noviny, E15 nebo Podnikatele.cz. Získat zpětnou vazbu od Vašich obyvatel nikdy nebylo snadnější!

Lidové noviny


Co je Mobilní rozhlas? SMS, hlasové zprávy a emaily v jednom

 Komunita je o komunikaci. Předávejte informace efektivně

Neogenia vyvinula unikátní komunikační bránu pro informování obyvatelMobilní rozhlas. Tato jedinečná aplikace Vám umožní během několika minut vytvořit, rozeslat a vyhodnotit SMS zprávy, hlasové zprávy nebo emaily. Jediné, co k tomu potřebujete, je počítač s připojením k internetu. Během pár minut informujete, nebo zjistíte názory tisíců obyvatel. Předávanou informaci je navíc možné dokonale přizpůsobit Vašim potřebám. Je jen na Vás, jestli chcete rozeslat dotazník, vytvořit referendum, nebo pozvat občany na kulturní akci ve Vaší obci. Úspěšnost rozesílky a získané odpovědi se navíc zobrazí v přehledných statistikách. Jedním pohledem tak zjistíte, jak se věci mají a můžete okamžitě reagovat.

Statistiky
Díky chytrým statistikám jedním pohledem zjistíte, jak se věci mají.

Krize v obci? Nepanikařte! Varujte obyvatele a buďte v klidu

Rychlá reakce může zachránit majetek i životy

Zažehnejte krizové situace v zárodku. Ať už se jedná o požár, stoupající hladinu řek, znečištění ovzduší nebo jiné nebezpečí, zodpovědnost za varování obyvatel a vyřešení krize je vždy na starostech. Pomocí Mobilního rozhlasu můžete jednoduše informovat všechny obyvatele, nebo poslat varovnou zprávu jen vybraným skupinám. Díky možnosti vytočit až 200 telefonních čísel najednou, můžete na krizi upozornit obrovské množství lidí za pár sekund. Kromě jednoduché hlasové zprávy můžete v aplikaci nastavit i možnost zpětné vazby od volaného. Hasiči tak mohou potvrdit výjezd, nebo obyvatelé evakuaci. Zabudované statistiky přijatých hovorů Vám navíc v reálném čase zobrazí, jestli se informace dostala ke všem zainteresovaným osobám.

sms
V aplikaci jednoduše vytvoříte SMS zprávu a rozešlete vybraným kontaktům.

Všechny cesty vedou k  Mobilnímu rozhlasu. Zkuste ho ještě dnes!

Nemáte kontakty na občany? Není problém, pomůžeme Vám je získat

Na webu, osobně nebo pomocí SMS. Každý člověk je originál a preferuje jiné možnosti registrace. Připravili jsme proto širokou škálu možností, jak se do služby přihlásit. Díky tomu se Vaše databáze kontaktů bude rychle a efektivně rozšiřovat. Zaujal Vás Mobilní rozhlas? Tak si to pojďme zopakovat: rychlá tvorba rozesílek, levný provoz a chytré statistiky. Aplikace od Neogenie toho samozřejmě umí mnohem více. Ale místo toho, abychom Vám všechny funkce popisovali, dáme Vám možnost si Mobilní rozhlas vyzkoušet. Kontaktujte nás  a vyrazte vstříc nové etapě komunikace s občany!