Neratovice do aktuality

Mobilní rozhlas mají nově i v Neratovicích

Od minulého týdne se na Mobilní rozhlas může těšit i 16 000 občanů ve městě Neratovice. V tuto chvíli se město připravuje na zaškolení a sběr kontaktů. Díky objednávce systému i aplikace najednou bude město moci komunikovat s občany nejen pomocí hromadných SMS, hlasových zpráv a e-mailů, ale i pomocí bezplatných push notifikací do chytrých telefonů.

Získání aplikace Mobilní rozhlas jim navíc pomůže v organizaci kulturních akcí, sportovních zápasů nebo trhů, slavností a jiných hromadných setkání. Proč? Technologie iBeacon, která je do aplikace integrovaná totiž umožňuje oslovit všechny občany na určitém místě najednou. To umožní městu snadněji informovat návštěvníky kulturních akcí o změnách programu, cenách občerstvení, nebo lokalizaci občanů mezi stánky.

Stačí, když město na místo události umístí přenosný vysílač Blutooth a všichni, kteří mají staženou obecní aplikaci a nachází se v určené vzdálenosti od vysílače, dostanou bezplatnou zprávu přímo do jejich telefonu. Všichni tedy budou mít nejnovější informace okamžitě a bez starostí.