mobilni-rozhlas-unikatni-komunikacni-brana-pro-obce-a-mesta

Mobilní rozhlas má krásný nový web! Už jste ho viděli?

Nadupané webové stránky unikátní komunikační brány nejen pro obce

Rok 2016 jsme v Neogenii odstartovali přímo luxusně. Dokončili jsme totiž další část projektu Mobilní rozhlas a publikovali nové webové stránky této služby. Na stránkách najdete veškeré informace o službě, jejím využití, cenách i o Neogenii, která za touto službou stojí.

o-systemu-mobilni-rozhlasModerní webové stránky plné užitečných informací

Naším cílem bylo vytvořit ucelený zdroj informací, který by byl stejně moderní, přívětivý a intuitivní jako služba samotná. Proto na webu najdete kromě základních informací i reportáže a články o Mobilním rozhlasu, stejně jako souhrnná videa o službě a kroky, které vás provedou celým procesem zavádění systému do Vaší obce nebo města.

cover-fot-mobilniho-rozhlasu-na-facebookuFacebook Mobilního rozhlasu je live

Kromě samotných stránek se můžeme pochlubit i čerstvě založeným Facebookem Mobilního rozhlasu, který, jak doufáme, budou v budoucnu využívat nejen obce a města, ale i samotní občané. Na Facebooku budeme publikovat nejnovější informace o městech, která naši službu využívají, o nových funkcích systému a o našich úspěších v médiích.

dotaznik-pro-starosty-krizove-rizeniPomáháme zlepšit krizové řízení v České republice. Zapojte se i vy!

Stačí, když vyplníte krátký dotazník o krizovém řízení. Vaše odpovědi nám pomohou správně uchopit problémy krizového řízení a zjistit, co obce a města nejvíce trápí. Za odměnu získáte kredit v hodnotě 2000 Kč na využívání unikátní komunikační brány Mobilní rozhlas.