Náš tým na dnu malých obcí

Den malých obcí 2.0

Starostové ocenili nové funkce Mobilního rozhlasu

Již po druhé se Neogenia zúčastnila Dnu malých obcí, konference, na kterou se dvakrát ročně sjíždějí starostové z celé České republiky. První část tohoto setkání probíhá v Praze a druhá o týden později v Prostějově. My jsme se, stejně jako na podzim, zúčastnili konference, abychom starosty seznámili s unikátní komunikační bránou pro obce – Mobilním rozhlasem.

mailing-do-aktualityNovinky v systému ohromily starosty

Naším cílem bylo starostům představit nové funkcionality, které v systému od podzimu přibyly a připomenout jim Mobilní rozhlas jako ideální řešení pro obce a města. Mezi největší novinky v systému patří nová sekce pro hromadné odesílání e-mailů.

Odesílač hromadných e-mailů

Starostové mohou nově odeslat nasbíraným kontaktům hromadné e-maily a díky připraveným šablonám s různým typem zpráv ani nemusí zprávu složitě připravovat. Stačí přepsat vydefinovaná políčka a prohodit fotky a mohou odesílat.

pruvodce-sberem-kontaktuSběr kontaktů nové generace

Další velkou novinkou, kterou jsme na konferenci starostům prezentovali, byl Průvodce sběrem kontaktů. Jedná se o soubor materiálů a know-how, které poskytneme starostům v ceně systému, aby si mohli být jistí, že se v jejich obci do Mobilního rozhlasu zaregistruje co nejvíce občanů.

Propagační předměty slavily úspěch

V neposlední řadě si starostové ze všech koutů přednáškového sálu chodili pro další novinky letošního DMO – pro čokoládky a propisky s logem Mobilního rozhlasu :)

IMAG0789I letos nám bylo potěšením se zúčastnit a potkat se se zastupiteli obcí tváří v tvář.